• Prețul excelent
  • Nuevo
StarTech.com 2m Cablu de Fibra Optica Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - ST/SC - OM1 - ST SC Fibre Cablu Patch (FIBSTSC2),Portocaliu

StarTech.com 2m Cablu de Fibra Optica Multimode Duplex 62.5/125 - LSZH - ST/SC - OM1 - ST SC Fibre Cablu Patch (FIBSTSC2),Portocaliu

 
RON 31.90

Suma
En la tienda.

Conecta fibra de dispozitive de rețea de mare viteză transferuri cu LSZH evaluat prin cablu. 2 metru Duplex Cablu de Fibra / ST SC / Multimode Cablu Patch / 2m Multimode 62.5/125 Duplex Cablu de Fibra Optica ST SC.OM1 (62.5/125) fibre multimode.LSZH (Low-Smoke Zero Halogen) cablu sacou.Imun la interferențe electrice.La FIBSTSC2 2 m (6.6 ft) Multimode 62.5/125 Duplex Fibre Cablu Patch este terminată cu un ST (masculin) conector și un SC (masculin) conector, pentru a asigura legătura necesară între fibre dispozitive de rețea de mare viteză, pe distanțe lungi rețele.Acest ST-SC cablu patch este găzduit într-o LSZH (Low-Smoke Zero Halogen) ignifuge sacou, pentru a-și asigura un minim de fum, a toxicității și a coroziunii, atunci când este expusă la surse de căldură, în caz de incendiu.Făcându-l ideal pentru utilizarea în medii industriale, centrale birouri și școli, precum și setările de locuit în cazul în care codurile de construcție sunt o considerație.Pentru a asigura performanța optimă.fiabilitate.Soluție ideală pentru aplicații de date care necesită viteză mare de transmisie a datelor.Bandă largă de sisteme.Telecomunicații/comunicații de Date.Folosit de lungă distanță rețelele cu misiunea de date critice.Uita-te pentru Star Tech de Marcă, Ambalaj pentru a vă asigura că sunt obtinerea un veritabil Star Tech produs. 1 - 2m Multimode 62.5/125 Duplex Fibre Cablu Patch ST – SC.


Despre produs

Propozițiile similare